Szamanka – sklep zielarski i naturalne kosmetyki Szamanka – sklep zielarski i naturalne kosmetyki
Szamanka – naturalne produkty
Szamanka – naturalne produkty
leaf

Transmisje na żywo, nadajemy prosto z naszego sklepu!

hibiscus

Porady zielarskie!

like

Dolącz do nas na Facebooku!

magic

Odwiedź naszą stronę, oglądaj i dowiaduj sie o promocjach!

TRANSMISJE

Chcesz być z nami na bieżąco? Regularnie prowadzimy transmisje na żywo na Facebooku, podczas których: – opowiadamy o nowych produktach, – pokazujemy, jak korzystać z ziół i naturalnych preparatów, – odpowiadamy na Wasze pytania. To świetna okazja, żeby nas lepiej poznać i być blisko zielarskiej społeczności Szamanki – nawet bez wychodzenia z domu.

Agnieszka – Szamanka, sklep zielarski

Bestsellery

Mieszanka Szamanki 100g - Kapibara

Mieszanka Szamanki 100g - Kapibara

120,00 zł

120,00 zł / 100 g
Ava Masło do ciała Borówka- 250g

Ava Masło do ciała Borówka- 250g

35,00 zł

14,00 zł / 100 g
Herbal Pharmaceutical Sok Aloes 500ml

Herbal Pharmaceutical Sok Aloes 500ml

30,00 zł

6,00 zł / 100 ml
KTC Olej rycynowy 250 ml

KTC Olej rycynowy 250 ml

25,00 zł

10,00 zł / 100 ml
Osavi Nattokinaza 100 mg -60 kaps

Osavi Nattokinaza 100 mg -60 kaps

52,00 zł

0,87 zł / szt.
Organic Life Chlorofil- 60 kaps

Organic Life Chlorofil- 60 kaps

119,00 zł

1,98 zł / szt.
Sativa Life AHCC- 13ml

Sativa Life AHCC- 13ml

139,00 zł

1069,23 zł / 100 ml
Flagolie Perfumy Elemi & Moss 50ml

Flagolie Perfumy Elemi & Moss 50ml

89,00 zł

178,00 zł / 100 ml
Flagolie Perfumy 50ml GRUSZKA I PIŻMO

Flagolie Perfumy 50ml GRUSZKA I PIŻMO

89,00 zł

178,00 zł / 100 ml
Holistic Czyste Jelita-  60 kaps

Holistic Czyste Jelita- 60 kaps

79,00 zł

1,32 zł / szt.
Sativa VET Oil Animal 5% - 12ml

Sativa VET Oil Animal 5% - 12ml

150,00 zł

1250,00 zł / 100 ml
Sydoka Żel do mycia twarzy-150 ml

Sydoka Żel do mycia twarzy-150 ml

47,00 zł

31,33 zł / 100 ml
Myvita Omega 3 ULTRA w płynie 200 ml

Myvita Omega 3 ULTRA w płynie 200 ml

140,00 zł

70,00 zł / 100 ml
Promocja Kolagen Bioactive NEKTARYNKA -450g - Szamanka- Kapibara

Kolagen Bioactive NEKTARYNKA -450g - Szamanka- Kapibara

215,00 zł
47,78 zł / 100 g
Najniższa cena: 220,00 zł
Osavi Kwas Kaprylowy 1200mg 60kaps

Osavi Kwas Kaprylowy 1200mg 60kaps

28,00 zł

0,47 zł / szt.
Holistic Czyste Jelita- 210g

Holistic Czyste Jelita- 210g

65,00 zł

30,95 zł / 100 g
Promocja Kolagen Malinowy Bioactive Szamanka 450g- Kapibara

Kolagen Malinowy Bioactive Szamanka 450g- Kapibara

215,00 zł
47,78 zł / 100 g
Najniższa cena: 230,00 zł
Kapibara Reishi- 60 kapsułek

Kapibara Reishi- 60 kapsułek

60,00 zł

1,00 zł / szt.
Holistic Medica Omega medica kids 100ml

Holistic Medica Omega medica kids 100ml

55,00 zł

55,00 zł / 100 ml
Navigator D3 10 000 IU- 120 kaps

Navigator D3 10 000 IU- 120 kaps

50,00 zł

0,42 zł / szt.
Dary Natury Herbatka Endometrium- 50g

Dary Natury Herbatka Endometrium- 50g

11,00 zł

22,00 zł / 100 g
YANGO Kreatyna 482mg, 100 kaps.

YANGO Kreatyna 482mg, 100 kaps.

35,00 zł

0,35 zł / szt.
POSCH Krem fiołkowy 50 ml

POSCH Krem fiołkowy 50 ml

110,00 zł

220,00 zł / 100 ml
EcoBlik Herb. zielona JASMINE 100g

EcoBlik Herb. zielona JASMINE 100g

30,00 zł

30,00 zł / 100 g
Sativa Life Maść konopna 1500mg CBD 50ml

Sativa Life Maść konopna 1500mg CBD 50ml

159,00 zł

318,00 zł / 100 ml
Panaseus Lekkie Nogi 50 kaps

Panaseus Lekkie Nogi 50 kaps

42,00 zł

0,84 zł / szt.
LAVENDER FOREST TOUCH 15ML- Majru

LAVENDER FOREST TOUCH 15ML- Majru

35,00 zł

233,33 zł / 100 ml
Sativa Life Olejek CBD 10% 12ml

Sativa Life Olejek CBD 10% 12ml

289,00 zł

2408,33 zł / 100 ml
Sativa Life Chlorofil 500ml

Sativa Life Chlorofil 500ml

109,00 zł

21,80 zł / 100 ml
Kawa Witalna 200g- Szamanka- Kapibara

Kawa Witalna 200g- Szamanka- Kapibara

69,00 zł

34,50 zł / 100 g
Myvita Omega 3 KIDS w płynie 200 ml

Myvita Omega 3 KIDS w płynie 200 ml

52,00 zł

26,00 zł / 100 ml
Kapibara NeuroHericium - 84g

Kapibara NeuroHericium - 84g

120,00 zł

142,86 zł / 100 g
Ava Masło do ciała- Karotka- 250g

Ava Masło do ciała- Karotka- 250g

32,00 zł

12,80 zł / 100 g

Zarejestruj sie w SativaLife i zrób swoje pierwsze zakupy!

transmisje

🌿 SativaLife – Poznaj marke stworzoną z miłości do natury i troski o Twoje zdrowie oraz urodę. Nasze produkty powstają z najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych składników.
💧 Żywa wodorowa woda – innowacja, która przywraca Twojemu ciału naturalną równowagę, wspiera regenerację i działa odmładzająco od wewnątrz.
🌸 Naturalne kosmetyki SativaLife – Nasze formuły są bogate w składniki aktywne pochodzenia roślinnego, które odżywiają, nawilżają i chronią skórę każdego dnia.
🌿 Olejki konopne klasy premium – pełne cennych kannabinoidów, witamin i minerałów.
SativaLife – to styl życia w harmonii z naturą. Czystość, jakość i pasja – to nasze DNA.

O nas


Witaj w naszym zielarsko-kosmetycznym świecie, w którym natura i troska o zdrowie spotykają się każdego dnia. Prowadzimy rodzinny sklep. Zioła, suplementacja i zdrowy styl życia to nasza pasja, a zarazem sposób na życie. Jako dyplomowana naturopatka starannie wybieram każdy produkt, który trafia na nasze półki. Znajdziesz tu tylko to, co ma dobry skład, wysoką jakość i potwierdzoną standaryzację. Poza sklepem prowadzę gabinet terapii naturalnych, w którym pomagam holistycznie zadbać o zdrowie, równowagę i dobre samopoczucie. Wierzę, że siła natury potrafi naprawdę wiele — wystarczy jej zaufać.
Sklep Szamanka – zioła i naturalne kosmetyki

Kontakt i lokalizacja

Adres sklepu: Ul. Kilińskiego 22, 05-190 Nasielsk

Nasze biuro znajduje się w samym sercu Nasielska, w łatwo dostępnym miejscu, z możliwością wygodnego dojazdu.

Zapraszamy do odwiedzin – na miejscu chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiednich ziół czy produktów. W naszej przestrzeni staramy się stworzyć przyjazną atmosferę, aby zakupy były nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością.

Pełna nazwa sprzedawcy: Szamanka Sp. z o.o.

NIP: 5361978706

KRS: 0001095523

REGON: 528130308

Adres e-mail: szamankasklep@gmail.com

Numer telefonu: +48 881 420 011